ogrody na Wawelu

23 kwietnia ogrody na Wawelu zostaną otwarte

Wiadomości z Krakowa zaczynamy od informacji ważnej dla mieszkańców. Otóż między 25 a 28 marca nastąpią okresowe przerwy w dostawie prądu. O wiele bardziej optymistyczną informacją jest wieść o zakwalifikowaniu się do finału brytyjskiego TOP Model Krakowianki Joanny Wszołek.

Dzień otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Tymczasem 22 marca w nieco inny sposób młodzi Krakowianie próbowali zaplanować swoją przyszłość biorąc udział w dniu otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tym roku obecność dopisała, mnóstwo osób skorzystało z prezentacji kierunków i wykładów promocyjnych.

Ogrody na Wawelu budzą się do życia

Nie tylko krakowskie Planty budzą się wiosennie, ale również ogrody na Wawelu. Nieczynne dla spacerowiczów i turystów od jesieni dziś są porządkowane przed wielkim otwarciem które ma nastąpić już 23 kwietnia.

Otwarto nowy budynek Shell Energy Campuss

Przypieczętowaniem rozwoju Krakowa jest otwarcie nowego budynku kompleksu Shell Energy Campuss. Obiekt zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników co jest ważne dla gospodarki i rynku pracy w Krakowie.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym

Zaskakującą wiadomością z Policji jest zatrzymanie poszukiwanego listem gończym, do którego doszło 19 marca w Nowej Hucie podczas czynności zabezpieczających miejsce zgłoszonego włamania i kradzieży kur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *