Cracovia Maraton

Cracovia Maraton dla dzieci i na rolkach

Znowu od 1 maja ceny biletów komunikacji miejskiej idą w górę. Niestety zmiany dotyczą nie tylko cen, między innymi znika z obiegu bilet okresowy na okaziciela. Na pewno zniżki na bilety przewidziane są dla posiadaczy Karty Krakowskiej.

Cracovia Maraton

Podczas gdy już osiemnasty raz w Krakowie odbył się Cracovia Maraton, jednym z elementów przedsięwzięcia sportowego po raz czwarty na Błoniach krakowskich była rywalizacja dzieci w przedziale 3 do 12 lat. Mini Mini Cracovia Maraton, obok niego można było także rywalizować w maratonie Cracovia na rolkach.

Posiedzenie Europejskiej Federacji Strzelców Historycznych

Bez wątpienia 27 i 28 kwietnia to uroczyste dni dla Krakowskiego Bractwa Kurkowego. Które organizuje posiedzenie EGS czyli Europejskiej Federacji Strzelców Historycznych. Tym razem w ramach uroczystości odbył się przemarsz ulicami Krakowa pod inwestyturę św. Sebastiana.

Zderzenie dwóch osobówek

Na koniec, w tym tygodniu doszło również na obwodnicy Krakowa do bardzo groźnego wypadku drogowego. 27 kwietnia na wysokości zjazdu na Igołomską zderzyły się dwie osobówki. W wyniku czego rannych zostało aż piec osób w tym 3 dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *