Jarmark Świętojański

Kolejny Jarmark Świętojański pod Wawelem

Uniwersytet Pedagogiczny uruchomił projekt „UPoluj Kulturę: Hejt Off”. Studenci w ramach projektu rozmawiają o tym jak działa hejt w sieci i jak go powstrzymać. Tymczasem studenci Politechniki Krakowskiej zostali zwycięzcami konkursu dzięki projektowi centr przesiadkowych z użyciem tzw. Ostatniej mili Renault Easy City.

Jarmark Świętojański

Już niebawem bo 14 czerwca w sercu Krakowa, pod Wawelem odbędzie się kolejny Jarmark Świętojański. Otrzęsiny młodych żaków i ślubowanie podhutmanich będzie główną atrakcją tegorocznej edycji imprezy. Tym razem przewodnim tematem ma być mieszczaństwo i życie żaków krakowskich.

Wystawa fotografii

Krakowskie Planty zapraszają na spacer pomiędzy fotografiami prezentującymi dzieło Polskiej Misji Medycznej na całym świecie. Wystawę plenerową obejrzeć można do 26 czerwca.

Wątpliwe zachowanie ratownika

W rezultacie wątpliwego zachowania ratownik medyczny Pogotowia Ratunkowego w Krakowie zostanie oceniony przez Policje a następnie sąd. Dla wyjaśnienia chodzi o umieszczanie w Internecie zdjęć ran pacjentów. Chociaż nie złamał on prawa o ochronie danych to jednak postępowanie uznano za nieetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *