konopie indyjskie

Konopie indyjskie w lesie i wakacje

Już za kilka dni koniec roku szkolnego i wakacje, tymczasem w szkołach średnich zakończył się etap rekrutacji. Jak się okazuje licea krakowskie są oblegane, bowiem średnio na jedno miejsce przypada trzech kandydatów. Najwięcej kandydatów aplikuje do VI i VII LO oraz Technikum Łączności.

Konopie indyjskie w lesie

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas rutynowej kontroli Zarządu Zieleni Miejskiej w miejskim lesie. Przypadkiem między krzakami z dala od ścieżki rosły konopie indyjskie w 15 donicach. Sprawę zgłoszono Policji.

Nie szczepione dzieci będą miały utrudniony dostęp do żłobków

W ubiegłym tygodniu radni krakowscy przyjęli uchwałę o pierwszeństwie w przyjęciu do żłobków samorządowych dzieci szczepionych. Uchwała jest wątpliwa pod kątem dyskryminacji.

Balon widokowy wraca

Już niebawem na nowo obok hotelu Forum umieszczony zostanie po 4 letniej przerwie balon widokowy. To niezwykłe miejsce na bulwarach wiślanych, które odwiedzają tysiące turystów.

Przetarg na budowę na budowę wodnego placu zabaw rozstrzygnięty

Już za rok w parku Jordana uruchomiony zostanie wodny plac zabaw. Przetarg na budowę właśnie został pomyślnie zakończony. To jedna z realizacji budżetu obywatelskiego sprzed kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *