Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego – Muzealna wycieczka

Jeśli planujesz kreatywne i wartościowe spędzenie czasu w Warszawie to propozycją wręcz doskonałą jest wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest to szczególne miejsce, dzięki któremu można odbyć niecodzienną wycieczkę. Poznając codzienne zmagania powstańców.

Wystawa operuje obrazem, dźwiękiem i klimatem stworzonym przez odpowiednie instalacje, hologramy i interaktywne ekspozycje. Poza typowym zwiedzeniem wystawy stałej można również wziąć udział w wydarzeniach proponowanych przez muzeum jak pokazy filmów wojennych, dokumentów itp. Oraz prelekcje, spotkania z powstańcami i wiele ciekawych wydarzeń.

Muzeum Powstania Warszawskiego można też zobaczyć na You Tube

O aktualnym kalendarzu zdarzeń zawsze możemy przeczytać na fanpage’u muzeum na Facebooku lub też na stronie internetowej. Namiastką zwiedzania mogą być filmiki dostępne w sieci poprzez You Tuba, które zachęcają do odwiedzin i pokazują wnętrze muzeum.

Samą wizytę dobrze jest zaplanować mając na uwadze wolny wtorek w muzeum oraz godziny otwarcia. Z uwagi na fakt, iż obiekt ten jest niezwykle oblegany przez zwiedzających o każdej porze roku i niemal w każdy dzień trzeba uzbroić się w cierpliwość i nastawić na kolejkę do wejścia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.tematowisko.pl/muzeum-powstania-warszawskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *