zbiórka krwi

Opóźnienia w Kolejach Małopolskich oraz zbiórka krwi

Podsumowanie tygodnia w Krakowie skupia się na opóźnieniach w Kolejach Małopolskich. W IV kwartale 2018 roku aż co czwarty pociąg był opóźniony, to niechlubna statystyka. Z opóźnień kolejarze tłumaczą się remontami torowisk i dworców.

Bardziej pozytywną wiadomością są wieści z magistratu. 15 lutego pod patronatem prezydenta Majchrowskiego miał miejsce jubileusz 25-lecia powstania Małopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych z siedzibą w Tarnowie. Udział w uroczystości wzięło 80 spółdzielni mieszkaniowych, w tym aż 30 z Krakowa.

The Illusionists from Broadway

Zapowiedzią tygodnia jest „The Illusionists from Broadway”. To wyjątkowe show skupiające najlepszych iluzjonistów z całego świata. Show będzie można obejrzeć 16 i 17 lutego.

Zbiórka krwi

Z zapowiedzi warto wymienić także zbiórkę krwi organizowaną na rzecz gen. Tadeusza Bieńkowicza, ps. Rączy, najstarszego stopniem weterana Armii Krajowej. Bohater potrzebuje wsparcia, aktualnie jest w szpitalu w stanie ciężkim. Zbiórka krwi odbywa się pod hasłem Krew dla bohatera. Krew oddać można w regionalnym centrum krwiodawstwa przy Rzeźniczej oraz Na Skarpie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *