100-lecie PCK

Pożegnanie Mariana Cebulskiego i 100-lecie PCK

Kampania wyborcza tuż tuż a wraz z nią zmiany. Od jesieni toczy się dyskusja w radzie miejskiej na temat zakazu publikacji kampanijnych dykt na latarniach ulicznych. Rafał Komarewicz, radny i szef klubu Przyjazny Kraków zgłosił swój projekt zakazy wieszania dykt. Pozostaje ją przegłosować i wprowadzić w życie.

Pożegnaliśmy Mariana Cebulskiego

W ubiegłym tygodniu Krakowianie pożegnali krakowskiego aktora Mariana Cebulskiego. Został on pochowany na Cmentarzu Rakowickim. Aktor miał ponad 70-letni staż gry w teatrze, zwłaszcza w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

100-lecie PCK

25 marca obchodziliśmy 100-lecie PCK. Uroczysta gala jubileuszowa odbyła się w Teatrze im. J. Słowackiego. Udział w niej wzięli krwiodawcy, pracownicy jak również znamienici goście.

Karetka zderzyła się z autobusem

W piątek, 28 marca w godzinach południowych miał miejsce niecodzienny wypadek drogowy. Karetka zderzyła się z autobusem miejskim na rondzie Grunwaldzkim. Mimo, iż nie jechała po pacjenta to miała włączony sygnał i była pojazdem uprzywilejowanym. W wyniku zdarzenia przewróciła się na bok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *