ciało

Zabiegi kosmetyczne na ciało

Żyjemy w stresie. Ciągle gdzieś gonimy. Praca i obowiązki domowe – codzienna rzeczywistość większości z nas. Ciężko znaleźć czas na chwilę relaksu, a co dopiero o kompleksowe zadbanie o siebie i swoje ciało. Może warto połączyć te dwie czynności.

Salony masażu i spa to jedno ale można ich zażywać w połączeniu z zabiegiem kosmetycznym. Nie każdy gabinet kosmetyczny oferuje tego typu usługi, jednak gdy poszukamy znajdujemy całą gamę zabiegów pozwalających na poprawę kondycji skóry ciała oraz relaksujących jednocześnie.

Zabieg relaksacyjno – oczyszczająco – detoksykujący

W ofercie znajdziemy zabiegi z masażem kawowe, czekoladowe a nawet z żurawiną. Brzmi to bardzo kusząco. Oczywiście rodzaj zabiegu zależy od zasobności naszego portfela. Jednym z bardzo przyjemnych i dostępnych zabiegów jest Clean & Clear Spa. Jest to zabieg relaksacyjno – oczyszczająco – detoksykujący. Zabieg obejmuje seans w kapsule Spa z sauną parową lub na podczerwień. Seans jest przygotowaniem do dalszych zabiegów kosmetycznych. Relaksuje, odpręża i poprawia nastrój. Sauna dobrze wpływa na kondycję skóry oraz doskonale ją nawilża.

Oderwij się od codziennych obowiązków

Po takim seansie następuje zabieg kosmetyczny – oczyszczająco pilingujący na ciało. Kolejny etap zabiegu to już czysta przyjemność, ponieważ na ciało nakładany jest specjalny balsam dopasowany do potrzeb naszej skóry. Zabieg ten trwa ok godziny i doskonale relaksuje. Cena również jest przystępna więc warto by się oderwać na chwilę od codziennych obowiązków i udać się do gabinetu kosmetycznego. Nasze ciało na pewno nam za to podziękuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *